Скачать полезные бесплатные программы

 

Защита от компьютерных вирусов

Що таке iTunes? Что такое iTunes? Що таке iTunes? Це безкоштовна програма, за допомогою якої ви зможете впорядкувати свою музику, фільми і книги, швидко їх знаходити і максимально комфортно відтворювати. Крім того за допомогою iTunes можна швидко закачувати потрібні мультимедійні дані на ваш iPad, iPod і iPhone і навпаки. Це не просто просунутий медіа плеєр. Це ще й онлайн магазин, в якому швидко і легко можна купити музику, нові фільми, телепередачі і книги. Читайте повний огляд на нашому сайті.

 

 
 

vidy-vredonosnykh-programm

антивірусні програми Антивирусные программы Для того щоб комп'ютер працював справно, потрібно захищати його від зараження за допомогою безкоштовних антивірусних програм. Для цього є спеціальні версії таких програм, і ви можете завантажити їх по посиланнях які представлені в цьому огляді. Нижче ми розглянемо найбільш ефективні і популярні програми для захисту комп'ютера від вірусів. Avast! Free . Мабуть, найпопулярніший антивірус серед користувачів ... Дивіться повний огляд на нашому сайті.

 
 

Portable 1

Какой придумать пароль, надежные пароли Надежный пароль очень важен для безопасности аккаунтов в социальных сетях, электронной переписки и других Интернет сервисов. В статье приведены общие требования, какой должен быть пароль.

 

repack

Касперский - описание антивируса Описание сильных и слабых сторон антивирусного программного обеспечения «Касперский»

 

tikhaya-ustanovka

КЛАССИФИКАЦИЯ ПО ФУНКЦИОНАЛЬНОСТИ: Антивирусная продукция (обеспечивают исключительно антивирусную защиту); Комбинированная продукция (помимо защиты обеспечивают фильтрацию спам-рассылок, резервное копирование и шифрование данных и прочее);

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 5
 Рейтинг@Mail.ru

При копировании материалов сайта обязательна обратная индексируемая ссылка.